Psychoterapie a osobní rozvoj

Pojďme společně spoluvytvářet užitečné změny ve Vašem životě.

Jsem psychoterapeutkou uplatňující ve své praxi přístup zaměřený na řešení (Solution Focused Approach), který se řadí mezi postmoderní systemické směry. Velmi blízko mám také k humanismu.

Pracuji pod supervizí psychoterapeutického a supervizního výcviku.
 

 

Nespravuj, co není rozbité.
Nespravuj, co není rozbité.
Když něco funguje, dělej toho více.
Malé změny vedou k velkým.
Kdo neví kam pluje, tomu žádný vítr není dost dobrý.

Poskytované služby

Psychoterapie

Pro jednotlivce, páry, děti

Věděli jste, že aby Vám byla psychoterapie užitečná, je potřeba, aby Vám sedla osoba psychoterapeuta? Pokud máte za sebou psychoterapeutickou zkušenost, která nenaplnila Vaše očekávání, nevzdávejte to a zkuste to znovu, buďto se mnou, nebo s někým jiným.

Koučink

Pro jednotlivce

Řešíte ve svém životě situaci, kdy se potřebujete něco naučit, něčeho se vzdát, něco zvládnout nebo získat? Koučink je většinou tou nejefektivnější metodou, jak toho dosáhnout. Koučink není jen metodou rozvoje potenciálu člověka. Koučink je také osobním nastavením, životní filozofií, přístupem k sobě samému a druhým lidem.

Jak to probíhá

Kde?

Konzultace probíhají v Dolní Lutyni u Bohumína, online nebo v místě dle přání klienta.

Kdy?

Po domluvě. Vycházím vstříc i lidem, kterým vyhovují spíše podvečerní nebo víkendové časy.

Michaela Frank

Psychoterapeutka

Jak pracuji?

Co při spolupráci se mnou můžete očekávat

Pozitivní princip
Zaměření na budoucnost
Hledání Vašich zdrojů
Respekt
Bezpečný vztah

Něco o mě

Jsem obecně šťastný člověk, protože jsem se tak rozhodla na svůj život nahlížet. A i když mám trápení, umím vidět ty dobré věci, cítit radost a být vděčná za to, co mám. 

Vůči lidem chovám velký respekt a cením si všech setkání. Věřím, že s každým člověkem mám něco společného a nemůžu se dočkat, až to objevíme. Zároveň vím, že každý člověk je v něčem lepší než já, a vážím si příležitosti moci se to od něj naučit.

Vnímám marnou snahu o sobě napsat něco, aby z toho bylo jasné, kdo jsem. Myslím si, že lidé jsou tak komplexní a tajuplné bytosti, že celý život nestačí, abychom někoho skutečně poznali. Nikdy nebudeme nahlížet na stejné zážitky stejně, nikdy nebudeme znát každou myšlenku druhého člověka a nikdy nezažijeme všechna setkání jako on a i kdyby ano, neovlivní nás stejně. Díky této víře nikdy lidi nehodnotím, nesoudím a nic u nich nepředpokládám. Místo hodnocení, soudů a předpokladů Vám nabízím respekt, zájem a upřímné přání, abyste žili šťastný život podle svého.

Vzdělání a výcviky

Ceník

Psychoterapie

Koučink