O nás

nahoru - personální rozvoj

Pozitivní zaměření na budoucnost, o tom je

nahoru

Nemusíte být na řešení důležitých věcí ve Vašem životě sami. Pomůžeme Vám, abyste objevili řešení, které doposud bylo skryté.

Jak to začalo

Založení nahoru

Začínáme

nahoru je výsledkem mé dlouhé cesty poznávání, objevování, tvrdé práce a odříkání. Je reakcí na vnější svět, který je plný úžasných lidí a skvělých příležitostí, ale který na nás také klade velké nároky na výkon, dokonalost a samostatnost. S tím není jednoduché se vypořádat. 

Mám radost, že jsem v nahoru dospěla do takové životní etapy, kdy jsem si v tom nepřehledném báječném světě našla svou cestu a své poslání vidím v tom pomáhat dalším lidem, aby si našli zase tu svou. 

nahoru je pro mě příležitostí spolupracovat s dalšími lidmi, kteří mě inspirují a mají co nabídnout a chuť to sdílet. 

Pro koho tady jsme

nahoru vzniklo pro všechny lidi, kteří se ve svém životě potřebují někam posunout a/nebo pro lidi, kteří hledají řešení své životní situace.

Proč tady jsme

nahoru vzniklo proto, aby poskytovalo takový respekt a přijetí lidem, které nejsou k nalezení nikde jinde. Aby měli místo, kde jim věří, váží si jich a vždy zde naleznou pochopení.

Kdo jsme

nahoru je "živá" platforma tvořená a obohacená lidmi sdílející stejné zásady. Může to být spolupráce cenná, i když krátkodobá, životní etapa nebo láska na celý život.

Mějte jasný směr,
pojďte (s) nahoru

"Nejhorší limity, jsou ty, které si nastavujeme my sami."

Seznamte se s týmem nahoru

nahoru sdružuje inspirativní lidi, kteří se celoživotně zajímají o osobní rozvoj a práci s lidmi

Minulost

Naše zdroje

Přítomnost

Naše činy

Budoucnost

Naše sny